הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

יצאתי לעצמאות כדי להיות מסוגלת לעבוד מכל מקום, עם כל מי שאבחר ובכל תנאי שאני בוחרת. כחלק מהמדיניות שלי ומהאני מאמין שלי, אני רוצה לעזור ולעבוד עם מי שיבחרו לעבוד איתי. אני מקבלת כל אדם באשר הוא או היא, ופועלת ללא שיפוטיות עם הלקוחות שלי. הצהרת נגישות בעיני היא לא רק ברמה החוקית של מותר ואסור באתר. אני רוצה להיות הכי נגישה שאפשר, ככה פשוט. זה אומר שאני עובדת עם כל המגדרים, עם כל האמונות, ועם כל הצרכים. וכמובן, יש פה גם פן חוקי וחשוב לי שהאתר יהיה מונגש לפי תקני ההנגשה.

האתר עוצב ונבנה כך שיהיה מותאם לכל משתמש בהתאם לדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013, המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568), ובהתאם להמלצות להנגשת תכני אתרי אינטרנט WCAG 2.0 ברמה AA.

מידע על נגישות האתר

התאמה למשתמשי מקלדת

 1. האתר מותאם לניווט במקלדת: ניתן לנווט בו באמצעות מקשי Tab  ו- Shit + Tab , להפעיל תפריטים ושדות בחירה עם מקשי החצים ולסגור אותם באמצעות Esc. ניתן להפעיל לחצנים וקישורים באמצעות מקש Enter ניווט בין רכיבי רדיו ובין תיבת סימון באמצעות מקשי החיצים, ומילוי שלהם באמצעות מקש הרווח או מקש Enter.
 2. נבדקה התאמה של הסדר החזותי של פריטים והסדר שלהם בניווט באמצעות TAB.

התאמה לקורא מסך

 1. האתר כתוב בצורה סמנטית, עם תגיות HTML מקובלות והיררכיית תוכן. בנוסף, מוטמעות באתר תכונות ARIA (יישומי אינטרנט עשירים נגישים) על מנת להבטיח שמשתמשים הנעזרים בקורא מסך יוכלו לקרוא, להבין ולהשתמש באתר.
 2. תמונות מכילות טקסט חלופי אשר מספק מידע אודות תוכן התמונה.
 3. האתר מותאם לכל קוראי המסכים הפופולריים כולל JAWS  ו- NVDA.

התאמות נוספות

 1. האתר עומד בדרישות ניגודיות טקסט כדי להבטיח שכלל המשתמשים יוכלו לקרוא בו ללא קושי.
 2. לא נעשה שימוש בלעדי בצבע על מנת להעביר מסר.
 3. בוצעו התאמות למשתמשים הרגישים לתנועה והבהוב. האתר בטוח למשתמשים אלו.

בדיקות ותאימות

 1. אנחנו שואפים לתמוך במערך הרחב של הדפדפנים והטכנולוגיות המסייעות ככל האפשר, כדי שמשתמשי האתר יוכלו לבחור בכלים המתאימים ביותר עבורם, עם כמה שפחות מגבלות. אנחנו תומכים בכל הדפדפנים המרכזיים, כולל Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari ו Microsoft Adge.

מידע על רכיבים שאינם נגישים

האתר נכון להיום עובר תהליכי הנגשה מלאים, בסעיף זה מצוינים הדברים שעדיין לא נגישים במלואם:

 1. פוקוס מקלדת לא מגיע בצורה ברורה.
 2. ייתכנו תגיות סמנטיות לא מדויקות.
 3. אין כפתור דילוג לניווט באתר.
 4. במידה ונתקלת בבעיה בגלישה באתר, אשמח לעזור לך ולספק לך פתרונות נגישים עבור כל תוכן באתר – אפשר לפנות אלי בנושא, בלחיצה כאן תעברו לעמוד יצירת קשר, שם אפשר ליצור קשר בצורה הנוחה לך.

מידע על נגישות בית העסק

בעסק זה אין קבלת קהל.

דרכי פניה במקרה של שאלה או בעיה

 1. אם יש לך שאלה הקשורה לנגישות האתר, אם מצאת תקלה, אם יש לך קושי להשתמש באתר או אם יש לך רעיונות לשיפור, אשמח לשמוע ממך. 
 2. ניתן לפנות אלי באמצעות הדוא"ל הבא: yael@el-haatar.co.il
  או בטלפון 052-4584392

עמוד זה עודכן בפעם האחרונה בתאריך 21/1/2024