מי אני?

היי אני יעל בן מיור ואני מאפיינת אתרים, משדרגת אתרים ומעבירה הרצאות.

חמישה דברים שמאפיינים אותי (;

הנה מה שאני יודעת לעשות

התחלתי כבונת אתרים והבנתי כמה אפיון עסק, תכנון מוקדם וחקר משתמשים הוא דבר קריטי להצלחת האתר. אז היום אני קוראת לעצמי - מנתחת אתרים וחוקרת משתמשים (:
או במילים אחרות, אני מקשיבה, לומדת ופותרת בעיות של אתרים.

המסלול שלי לאפיון חווית משתמש:

צבא

הייתי סמב"צית וניהלתי פרויקטים. זה מתחיל בדברים הקטנים של היכולת לדבר בשלושה טלפונים בו זמנית וממשיך בהכנה של מצגות פיצוץ ועבודה תחת לו"ז צפוף.

לימודים

אני מאוד אוהבת ללמוד ולגלות דברים חדשים. הסקרנות שלי הובילה אותי ללמוד גם מערכות וורדפרס ו-WIX, קידום אורגני וממומן, הקמת אתרים שלמים מאפס ועוד.
וכמובן התמקצעתי באפיון חווית משתמש ולמדתי עיצוב UX באוניברסיטה הפתוחה. הלמידה שלי לעולם לא נגמרת ואני הולכת באופן קבוע להשתלמויות מקצועיות, כנסים והרצאות בתחום כדי להמשיך ולהרחיב את האופקים.

עבודה בחברה לבניית אתרים

עבדתי כשכירה בחברה ורכשתי הרבה ידע וניסיון. בחברה ניהלתי פרויקטים בעיקר בתחום האיקומרס ועבדתי על מאות אתרים של לקוחות משלבי האפיון ועד לשיווק.
וגם, גיליתי מלא אתגרים ובעיות שהלקוחות התמודדו איתם. החל מאתרים ומערכות שהשקיעו בהם מלא כסף ועבודה ומעולם לא עלו לאוויר ועד לאתרים שכן עלו אבל לא השיגו את המטרות שלשמן נבנו.

ניסיון עם מאות לקוחות כעצמאית

זכיתי לעבוד עם מגוון רחב של עסקים וארגונים וליצור אימפקט רציני על האתר או המערכת. למשל - חנות e-commerce שאחרי כמה תיקונים הגדילה את המכירות פי 7.
וגם, מערכת קורסים שפיתחנו לפי קהלי יעד וניווט של פלואו שונה לכל מטרה.

והכי מרגש אותי היום שאני מעבירה את זה הלאה

הספקתי ללמד כבר כמה מחזורים של עיצוב UX,UI במכללה לניו מדיה, שמתעסקת בהכשרות מקצועיות בתחומי הדיגיטל וההיי-טק. וגם בימים אלה, אני מרצה במרכז האקדמי רופין ובאוניברסיטת בר אילן.

אני פה כדי לעשות סדר, לבדוק את הנתונים, לשאול את השאלות הנכונות ולפצח כל אתר שאני פוגשת. אני מלווה אותך בתהליך ליווי צמוד בו אנחנו נערוך אפיון חווית משתמש, במטרה להגיע לתוצאות המדויקות ביותר לעסק שלך.

אפיון חווית משתמש יכול לעשות הבדל משמעותי

כדי להסביר איך אפיון חווית משתמש יכול לשדרג ולדייק את האתר של העסק שלך, אני רוצה לעשות קצת סדר. כי אני יודעת שזה יכול להישמע קצת מורכב.

חשוב לדעת שאני לא אוהבת לדבר באוויר. כבר בשיחת ההיכרות שלנו אני יותר מקשיבה, שואלת שאלות ופתוחה לרעיונות. בגדול, אני מנסה להבין לעומק את הצרכים והמטרות של החברה שלך. וכך אני מסיקה מסקנות ומגלה איזה תהליך אפיון יותר מתאים לך ואילו מטרות חשוב שנשיג ומהר. 

מתי מגיעים אליי?

אפשר לבחור את אחת הדרכים הבאות:

יעל בן מיור כותבת אפיון אתר

אפיון אתרים במורכבויות שונות

תהליך אפיון ובניית אסטרטגיה עושה סדר בכל פרויקט שניגש אליו. מתאים למי שיש אתר חיפוש, ממשק עם ניווט מורכב או מערכת קורסים.

רגע לפני שיוצאים לדרך לבניית אתר מורכב, כדאי ומומלץ להתחיל באפיון. המטרה, לעשות סדר בפרויקט, ולפתור בעיות עוד לפני שהופיעו.

יעל בן מיור מצביעה כלפי מעלה

שיפור יחס המרה והגדלת מכירות

מחקר מעמיק של המשתמשים וניתוח נתונים יובילו את האתר או חנות האיקומרס שלך לתוצאות הרבה יותר טובות.

בעזרת בדיקת האתר וניתוח של השטח נוכל להבין איפה צריך לתקן כדי להגדיל את המכירות ולשפר יחס המרה. כך, נוכל להחזיר את ההשקעה הרבה יותר מהר.

יעל בן מיור מעבירה הרצאה בנושא חווית משתמש

הרצאות וסדנאות מעולם חווית משתמש

סדרת הרצאות מקיפות שמתאימות למגוון קהלים. בניתי את ההרצאות מתוך הרצון להפיץ את התחום כמה שיותר ולהפוך אותו לנגיש.

בהרצאות אני מדברת על: עקרונות חווית משתמש, עקרונות עיצוב אתרים, טעויות נפוצות, שדרוג אתרים ועוד. אפשר להתייעץ איתי כמובן גם באופן אישי.

למה אפיון חווית משתמש כל כך חשוב בעיניי?

אז לסיכום, בגלל שאני פריקית של רשימות, הנה כמה נקודות חשובות שבגללן חייבים לעשות אפיון חווית משתמש לכל אתר. בין אם האתרים לא מצליחים להביא תוצאות, ובטח, אם אנחנו מתכננים להקים אתרים מורכבים מאפס.

עוד כמה דברים ברמה האישית

אני מתאמנת בקפוארה 6 שנים במצטבר, תלוי ממתי סופרים. וכמובן, אני מכורה לשוקולד (אבל מי לא?). אני בזוגיות עם סופי ושתינו מתנדבות בעמותת איגי. מאוד כיף לי לקחת גם פרויקטים שמקדמים ערכים שחשובים לי, ובכלל אני אוהבת לעבוד עם כל אחד ואחת שיודעים כמה אפיון חווית משתמש הוא משמעותי.

חוץ מזה, אני מאוד אוהבת לכתוב

אני בחורה של מילים. תוכן שמשרת UX זה מדהים בעיניי. אפשר לקרוא כאן כמה כתבות שכתבתי בנושא אפיון חווית משתמש, בניית אתרים ושיפור יחס המרה.

יעל בן מיור מדברת בטלפון

שנתחיל לשאול שאלות ולפצח אתגרים?

מחכה כבר להקשיב, לחקור ולנתח את האתר שלך. רק צריך למלא כמה פרטים ואצור איתך קשר בטלפון או בוואטסאפ כמה שיותר מהר.