הנעה לפעולה - הפודקאסט מתחיל!

 

תמלול הפרק:

היי, איזה כיף שהצטרפתם לפודקאסט הנעה לפעולה. הפודקאסט שמניע אתרים ועסקים לרווחים.
אני יעל בן מיור מאפיינת חוויית משתמש, וכאן אנחנו נדבר על חוויית משתמש, אתרי אינטרנט וכל מה שצריך כדי לגרום לאתר שלנו להצליח ולהרוויח כסף.

מה זה חווית משתמש? ברמה הכי פשוטה, איזו חוויה תהיה לנו, כמשתמשות, ולקוחות בתוך אתר או מערכת. כחלק מהפודקאסט נדבר הרבה על המשמעות של חווית משתמש ואיך היא רלוונטית בכל אתר, ועוזרת לנו להרוויח כסף.
כמו שאמרתי, אני יעל, כבר יותר מארבע שנים שאני עוסקת בצורה טהורה בחווית משתמש, הגעתי לחווית משתמש דרך בניית אתרים ועשיתי את הסוויצ' כשהבנתי שיותר מעניין אותי לחשוב על האתר מאשר לבצע אותו בפועל, וככה הלכתי ללמוד חווית משתמש, וזה מאוד עזר לי ללמוד את התחום מנקודת מבט של בניית אתרים. ומאז, אני מאוהבת במה שאני עושה.

אני גרה בתל אביב עם סופי, בת הזוג שלי, בזמני הפנוי אני מתאמנת בקפוארה ולאחרונה התחלתי להתאמן גם בפילאטיס מכשירים, אני ממש אוהבת לקרוא ונהנית מזמן איכות עם המשפחה.
כחלק מהשירותים שלי בעסק אני מאפיינת אתרים ועוזרת לתכנן אתרים חדשים שיהיו רווחיים מהרגע הראשון, משפרת יחס המרה ועוזרת לעסקים להרוויח יותר כסף מהאתר שלהם, ומלווה ומנהלת פרויקטים של בניית אתרים. חוץ מזה אני מרצה לחווית משתמש, בעבר במכללת ניו מדיה ונכון להיום בקורסי שיווק ברופין ובבר אילן.
עכשיו, אחרי ארבע שנים והמון המון ידע שצברתי, הגיע הזמן לפודקאסט! לפודקאסט קראתי 'הנעה לפעולה' כי פעולות הן הגורם שיביא אותנו לרווחים.
אם נסתכל על רווחיות של אתר או מערכת, היא תלויה בפעולות שהמשתמשים יצליחו לעשות. להזמין, לשלם, להירשם, להתמצא, לחפש, ועוד ועוד.
כדי שאנשים יצליחו לבצע פעולות, וכמה שיותר מהם, נרצה להניע אותם לפעולה.
הנעה לפעולה, כמו חווית משתמש בכלל, רלוונטית בכל מקום בחיים שלנו.
בשיווק שלנו נרצה להניע לפעולה - להגיב לנו או ליצור קשר.
ביומיום שלנו נרצה להניע את עצמנו לפעולה.
בשיחת הכרות עם לקוחות חדשים נרצה להניע להתקדם לשלב הבא.
באתר שלנו נרצה להניע לפעולה הרלוונטית.

כמשימתית, אני מאוד טובה בלהניע את עצמי, את הלקוחות שלי, ואפילו את הלקוחות שלהם לביצוע פעולה.
וזו בדיוק הסיבה שפתחתי את הפודקאסט. יהיו לנו כאן פרקים מעניינים ומגוונים, בנושאים כמו האתר שלנו, השיווק שלנו, המיתוג שלנו והזמן שלנו. אני מאמינה שניגע בהמון מרכיבים של עסק ועשייה בכלל.
התקווה הכי גדולה שלי היא שמכל פרק אפשר יהיה לצאת עם נקודה למחשבה 🙂 אם אני מצליחה, בבקשה תספרו לי. 
נתראה בפרקים הבאים!

 

שיתוף הפרק: